Neden Blog ?

Ben Cihat Emre YEŞİLKENT Metalurji ve Malzeme Mühendisiyim. Ve bir mühendis olarak sürekli üretmek ve çalışmayı kendime görev edindim.

Çünkü ;

İnsan ne yaparsa kendi ölçütü üzerine çıkamaz. Olağanüstü şeyler yaptığını görenler sananlar onun bi alt yapısı olduğunu bilmez. Kendinin olmayanların havadan geldiğini veya zahmetsiz olduğunu zanneder. Ama bildiğim birşey var kendini bilmek ve kendin için çalışmak ve kendi içini rahatlatmak gerisi hikaye . Kendini rahatlatan adamın etrafına da duyarlılığı artar. Elinde olacaklar için şimdi birşeyler yapmak gerekiyor. Herkez uyurken sen kalkabiliryorsan, herkez otururken sen bir yolculuğa gitmek için kalkabiliyorsan ve herkes çalışmayı yorulmak veya kazanç elde etmek için yapıyor, sen eğer bu işi yaparken eğlenebiliyorsan olmuşşun demektir.
Beklenti içinde olmak yanıltıdır. Anı yaşamak o andan itibaren başlar. Eğer bu zor geliyorsa hergün yaptıklarınızı, sizi o beklenti içine sürükleyen şeyleri aynı insan yüzlerini, aynı şarkıları, değiştirin ve o bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmayı ve birazda dışarıdan bakmayı deneyin.Vesselam.


İletişim Bilgileri

E-MAİL : [email protected]