YAZARLIK VE SİTE HAKKINDA!

Bütün mühendislik öğrencilerinin ücretsiz faydalanabileceği bir pdf okuma ve indirme sitesidir. Bu ihtiyaç aslında üniversite okurken karşılaştığımız sorunlar neticesinde öğrenci arkadaşlarımızın ders notlarına ulaşmaktaki sorunlarından doğmuştur.

Çoğu hocalarımız notlarını paylaşmıyor, paylaşanlar ise facebook vs. diğer kanallarda kendi okul gruplarında paylaşım yaptığı için diğer öğrencilerin bu notlara ulaşımı zorlaşıyor.

Diğer bir konu ise bütün mühendislik notları ve paylaşım yapan sitelerin çoğu ya ücret talep etmekte veyahut üye olmayanlara notları görmek dahil indirme imkanı bile sunmuyor.

Biz malzemeciamca.com olarak tüm bu sorunların çözümü için bütün öğrencilerin faydalanabileceği pdf, not, sunum vs. bütün bilgilere ücretsiz ulaşmasını sağlamaktır.

Bu websitemizde reklam verilmesinin amacı ise sitenin yıllık ihtiyaçlarını karşılamak içindir.

Tüm mühendislik bölümlerinden hem kendini geliştirmek hemde elindeki konu, not, sunum vs. bilgileri paylaşmak isteyen tüm öğrenciler yazarlık yapabilirler. Yazarlık karşılığında aidat veya para almıyoruz. Eğer yazılan makale türü yazınızın okunma oranı artar ve popülerlik kazanırsa sayfa gelirini yazara veriyoruz. Asıl ve tek amacımız mühendislik bilgilerini tüm hocaların notlarını sorularını ve bilgilerini tek bir yerde toplayıp isteyen öğrenci istediği zaman ulaşmasıdır.

Yazar olarak malzemeciamca ailesine katılmak için yazar kayıt formu doldurabilirsiniz. Veyahut whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

ücretsiz pdf okuma ve indirme sitesi